WARSZAWSKA HODOWLA HOVAWARTÓW "EVEN HOV" FCI

Hovawart szczeniaki 2019, hodowla hovawart Warszawa, szczenięta hovawart 2019

BADDY z Pomezi ur. 07.02.2004

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Warszawa 08.07.2006

Klasa otwarta, ocena bardzo dobra, lokata III.
Oceniał sędzia międzynarodowy Andrzej Kaźmierski.
Opis z karty oceny:
Doskonały w typie (pominąwszy kolor), harmonijnie zbudowany i pięknie poruszający się. Włos doskonały w gatunku, ale równomiernie ciemno płowy-niemal bez typowych dla blond przebarwień. Szkoda, że cofa się przed dotykiem

Wystawa Krajowa Nowy Dwór Mazowiecki 10.12.2005

Nowy Dwór Maz

Baddy na Zimowej Wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim w klasie pośredniej otrzymał ocenę doskonałą i lokatę III.

Oceniała Sędzia Międzynarodowy Jadwiga Niciewicz.
Opis z karty oceny:
mocnej kości ogólnej budowy, ładnej samczej głowie. Doskonała górna i dolna linia, dobry posuwisty krok. Bardzo ładna szata z mało zaznaczonymi przebarwieniami od spodu.

Wystawa Krajowa Kielce 20.11.2005

złoto Kielce Baddy na XXXIX Świętokrzyskiej Wystawie Psów Rasowych w Kielcach, otrzymał ocenę doskonałą i złoty medal. Oceniała Sędzia Międzynarodowy Maria Bruska.
Opis z karta oceny:
rosły o nieco zbyt delikatnej głowie i niezbyt długiej szyi, grzbiet w ruchu słabo związany, w postawie prosty, poprawne kątowanie kończyn, duży temperament.

Wystawa Międzynarodowa Warszawa 10.07.2005

złoto Warszawa

Klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I.

Oceniała Sędzia Międzynarodowy Elżbieta Chwalibóg.
Opis z karty oceny psa: Bardzo ładny pies, ładna głowa, poprawna górna i dolna linia oraz kątowanie, porusza się płynnie.

Wystawa Molosów Gdańsk 19.02.2005

BADDY na Krajowej Wystawie Molosów otrzymał ocenę bardzo dobrą w klasie młodzieży i lokatę III na IV. Oceniał sędzia międzynarodowy Andrzej Stępiński.
Opis z karty oceny psa:
Niezachwycony wystawą, co wpływa na sposób prezentacji, dobrej wielkości, dobry w proporcjach, bardzo dobra górna linia, głowa dobra w wyrazie, o poprawnej rzeźbie, dobrze kątowane kończyny, ale tylne nieco podstawione, dobra szata...

Wystawa Klubowa Molosów Warszawa 12.09.2004

BADDY na XI wystawie Molosów i Szwajcarskich Ras pasterskich dostał lokatę I na II w klasie szczeniąt, oraz ocenę obiecującą.
Oceniał Sędzia Międzynarodowy Zbigniew Ostrowski. Opis z karty oceny psa:
Pies o zachowanych proporcjach budowy, głowa dość mocna, samcza, oko ciemne, kościec dość mocny, ustawienie kończyn proste, odpowiednia dynamika ruchu, szata w normie, uzębienie kompletne, zgryz nożycowy.