WARSZAWSKA HODOWLA HOVAWARTÓW "EVEN HOV" FCI

Hovawart szczeniaki 2022, hodowla hovawart Warszawa, szczenięta hovawart 2022

INDI Even Hov


Hovawart Indi Even Hov Nazywam się Indi. Przyjaciele wołają na mnie Dzidka.
Jestem jedyną suczką w hodowli Even Hov, trzecim pokoleniem po mamie Gratinie Even Hov i babci Hendi Salutaris.
W czerwcu 2020 roku miałam 6 urodziny. Od szczeniaka chodzę na szkolenie. W wieku 18 miesięcy zaliczyłam testy psychiczne i zdałam mój pierwszy egzamin -BH na 57/60 pkt. Mając 2 lata zdałam pierwszy egzamin obrony sportowej IPO V (tropienia, posłuszeństwo, obrona). Kiedy skończyłam 3 lata zdałam egzamin PT 1. W wieku 4 lat zdałam na piątkę (271/300 pkt) drugi egzamin obrony sportowej IGP-1(IPO-1) (tropienia, posłuszeństwo, obrona). Po przerwie na odchowanie miotu, w wieku 6 lat zdałam trzeci egzamin z obrony tym razem IGP 2(tropienia, posłuszeństwo, obrona) na ocenę dobrą. Uczę się pilnie dalej i mam nadzieję, że już niedługo podejdę do kolejnego stopnia IGP(IPO) tym razem IGP-3.
Jak na razie jestem jedyną suką hodowlaną w Polsce ze zdanym egzaminem IGP 2.
W 2018 roku moja Pani mnie gruntownie przebadała. Mam zdrowe oczy, zdrową tarczycę i wątrobę, stawy biodrowe HD-A oraz ED 0 i serce jak dzwon i wynik badania Mielopatii zwyrodnieniowej DM/N.
Po 4 wystawach zakończyłam Championat Polski. W roku 2019 na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Lublinie w klasie użytkowej wygrałam rasę BOB i otrzymałam wnioski CWC, BOB, CACIB oraz certyfikat na prestiżową wystawę Craft's 2020. Dodatkowo zdobyłam III miejsce w porównaniu Najpiękniejszych Psów Użytkowych Wystawy.
Na 3 wystawach w litewskich Druskienikach zdobyłam wszystkie 3 BOB-y (Zwycięstwo Rasy)i otrzymałam 3 wnioski CAC- na Championa Litwy i 3 wnioski CACIB - na Championa Międzynarodowego.
W Druskienikach zostałam Championką Litwy i spełniłam wymagania na Interchampiona. W marcu 2022 otrzymałam potwierdzenie z FCI o nadaniu tytułu International Champion de Beauté C.I.B. Jestem jedyną hovawartką w Polsce z tym tytułem. Wcześniej taki tytuł otrzymała moja babcia - Hendi Salutaris
Indi